Gaziantep Göznuru Göz Hastanesi

Göznuru Şimşek’i ağırladı

Göznuru Şimşek’i ağırladı

13.03.2017

Göznuru Şimşek’i ağırladı

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Göznuru Göz Hastanesi’ni ziyaret etti. Hastane Başhekimi Opr.Dr.Cem Öztürkmen, hekimlerden Op.Dr. Nurettin Şahingözü, Doç. Dr. Peykan Türkçüoğlu, Ahmet Taşar, Erhan Tümer, Hastane Müdürü Vedat Kılınç ve hastane personelleriyle buluşan Şimşek önümüzdeki referandum süreci ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı. 

GÖZ MUAYENESi OLDU 

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, AK Parti İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci ve Gaziantep Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, Gaziantep Özel Göznuru Göz Hastanesinin düzenlemiş olduğu kahvaltıya katıldı. Toplantının sonunda Mehmet Şimşek’e  Op.Dr. Cem Öztürkmen tarafından göz muayenesi yapıldı. 

PERSONELLERLE SOHBET ETTi 

Özel Göznuru Göz hastanesi yetkililerinden hastane hakkında bilgi alan Şimşek hekim ve personeller ile sohbet etti. Göznuru Göz Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Cem Öztürkmen’i Gaziantep’in ilk göz hastanesi olmaları ve vermiş oldukları Göz Sağlığı hizmetlerinden dolayı tebrik eden Şimşek, Referandum süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

‘DAHA GÜÇLÜ BiR TÜRKiYE’ 

Anayasa değişikliğine ilişkin açıklamalarda bulunan Şimşek, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin bir ihtiyaçtan doğduğunu belirtti. 

Şimşek, açıklamalarına şöyle devam etti: “ “Bu Anayasa değişikliği bir kişisel ihtirasın, bir kişisel talebin veya bir parti kurgusu değil. Bu gerçekten Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu; eğer gerçekleşirse Türkiye’nin güçlü bir şekilde çok çok daha iyi bir performansla ve yüksek gelirli ülkeler grubuna girecek şekilde yeni bir döneme girmesi demektir. Bakın ülkeler arasında rekabet var, ülkeler arasında yarış var. ‘Evet’ kampanyasına niye geçit vermiyorlar? Sadece bunu bir düşünün. Batı niye korkuyor? Batı niye kendi değerlerini ayaklar altına alıyor? Hani hukuk devleti, hani temel hak ve özgürlükler. Zaten resim ortada. Sizler hepimizden daha iyi bu resmi okuyorsunuz. Biz Batı’nın bu çifte standardını tabi ki kınıyoruz. Buna en güzel cevap sloganlarla değil, buna en güzel cevap sandıkta güçlü bir ‘Evet’tir, Türkiye’yi güçlendirmektir. Türkiye için çok kritik bir karar, Türkiye’nin rejimini değiştirmesi söz konusu değil, vatandaşımız anayasa değişikliği paketinin içeriğini öğrendikçe çok güçlü bir şekilde destek vereceklerdir. Allah’ın izni ile bunu başaracağız.’ dedi. 

Gaziantep Özel Göznuru Göz Hastanesi Başhekimi Opr, Dr. Cem Öztürkmen katılımlarından dolayı Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’e ve diğer misafirlere teşekkürlerini bildirdi.